МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу


.сієста... римське.


от сьодні вже в стомілльонний раз рився в компутері й надибав папку з римськими фото. тра собі пообіцяти(бо вас неодмінно обману) шо покажу купу знімків. але то не зараз я робитиму)) наразі тільки три
CXP_7176.jpg
Читать дальше...
 


Відкрити | Воплів і матюків: 14

.виннеото вам наше драстє. я повернувся. катався по дальніх і ближніх областях. довго й нудно. хоча й не на стільки. Київ-Хмельницький - Якесьселобіляхмельницького - Хмельницький - Тернопіль - Бучач - Тернопіль - Київ. от де я був. мед-пиво пив і шашличком загризав. вино - хендмейд сухарик. отлічьний, я б сказав. мало того - років із 10 витриманий.  ПеСе. А то тіко мене задрачує нова система вставки фото в ЖЖ?


Відкрити | Воплів і матюків: 26

.погладиш, сцуко?Відкрити | Воплів і матюків: 10

.вечеря...смачна


Лосось в лимонному соусі з лавашем

Проміжний, чи то пак, початковий етап(додуховочний)
На столі. Очима їдока


Відкрити

посвятили?


Бо я таки пішов. До Михайлівського. Всю службу відстояв і яблучка з грушками посвятив. Ну, то й посвятив не назвеш... хіба... чи бувають водоспади свяченої води? На Водохреща то я знаю, що вся вода освячена і так далі, але сьодні то теж було крутяк. Як під дощ потрапив...

1. Одне з дванадцяти найголовніших після Паски свят, Преображення Господньє почали святкувати десь із ІІІ ст. н.е. В народі його називають Другий або Яблучний Спас.

Читать дальше...


Відкрити | Воплів і матюків: 7

Dear Vodka...


...I love you, but we had an agreement. You were supposed to make me sexier & a better dancer. I saw the video. We need to talk.


Відкрити | Воплів і матюків: 9

. шо це?(муть, того фото не чекайте)


я ото від нєфіг шо робити сидів собі мозгі морочив і надумав. то ж виходить, що цьогоріч в нас чотири мєгОдати: 01.01.11; 01.11.11; 11.01.11; 11.11.11. До чого б це? Нє, я знаю, шо є купа дурбецилів, які вірять шо то ознаки кінця світу...то ж як-не-як туєва куча одиниць! то ж іпстєц! гайки! ми всє умрьом! і кума других не вельми мудрих слоганів...но я в то не вірю...
 
Але то ше фігня. Ото десь почув, що лише цього року спрацьовує така лабуда: якщо до двох останніх цифр року вашого народження додати ваш вік(скільки цього року виповнюється) то результат буде один - 111. І то у всіх. до чого б це? В мене таки всьо вийшло... так то ж іще плюс три одиниці!!!! абзац! торба!!!
 
Але й то ше фігня. Виявляється, що цьогорічний жовтень матиме 5 неділь, 5 понеділків і 5 субот. То просто фєєрія якась... Десь чув, що таке відбувається раз на 800 з гаком років... Но судячи з найоптимістичніших прогнозів усіх календарів з нами то буде вперше і в остннє...

Відкрити | Воплів і матюків: 33

.нові подорожі


скоро я знову валю в подорож. цього разу на Хмельниччину. ну а що? щось познімаю, зустрінемось із родичами... а мо' й серед вас є бажаючі?


Відкрити | Воплів і матюків: 4

.краєвид вихідного дня


 
от на такий Дніпро ми милувалися два дні... 


Відкрити | Воплів і матюків: 12

.про природу і мене


інколи, не зважаючи на свій не дуже приємний статус безробітного, все одно хочеться покинути це шумне місто й чкурнути хз куди. але щоб далеко й надовго. бажано - на завжди. поки-що то вдається не на довго. то випадає змога поїхати на рідну Волинь, то в які Карпати, то до когось із друзів на дачу. але там всюди є хоча б найдрібніші - але ж блага - цивілізації. тут магазин, там централізоване енерго/водо постачання, чи ще яка холєра, без якої життя в місті не житття... й лише минулої п'ятниці вдалося чкурнути туди, де їх нема. точніше є, але не так близько і дістатися їх не так уже й просто. птахи й то не всі можуть долетіти до середини Дніпра(може хтось ще пам'ятає цю рекламу), а вплав... якщо ж ти хочеш ними скористатися - бери їх із собою. на острів. ми не взяли.

ось так ми покидали Київ. Читать дальше...

 
 

Відкрити | Воплів і матюків: 16

.правильні форми


 
...і очєнь, скажу я вам, апетитні....


Відкрити

.ворнінгблядь (висока концентрація ХУЇВ)


а якого ХУЯ (навіть не перекреслю), сьодні, коли заходиш не ХБ, і не встигаєш перелізти з головної, він тебе автоматом перекидає ХУЙ-зна куда? То на якийсь із Юкозів то ше на яку ХУЙНЮ... вирішили на кліках грошей заробити, продаючи клакальщіків? ПІДАРАСИ!


Відкрити | Воплів і матюків: 30

про кіно для футболістів


я часто пишу про футбол? хуй нє. бо я його не люблю. от шахмати - то гра. а футбол...ну ладно. я не про те. сьодні я вас потішу. щоправда не оглядом матчу мухосранської "Льохи" із залупиздренським "Асенізатором". бо то настоящій футбол для настоящіх мужчін. поговорим про кіно. щойно завершив перегляд акуенного фільма про футбольних хуліганів. пробрало. більш нічого не скажу, бо не вистачає слів. тим паче, що фільм знятий поляками. Це фільм про емоції, про стосунки, про життя ... Про основи, вірність яким треба зберігати. Режисерка Анна Казіяк вже отримала премію за кращу режисуру на фестивалі "Золотий Лев". Щоправда вийшло кумедно - в польському прокаті фільм ... обізвали комедією. Чи то я не той-во...чи то може лижі не їдуть... але за півтори години перегляду фільму я б назвав комедійними - досить із великою натяжкою - максимум 5 хвилин. Не комедія це. Не комедія. Це драма, причому дуже глибока. Внутрішня драма людини, близькі якої абсолютно не розуміють його понад-захоплення футболом. Смішно лише раз - коли показують сцену першого знайомства футбольного хулігана Оскара Новака із його новим працедавцем. Всьо. Решта - драма. Дивіться й не пожалкуєте...

"Крилаті свині" єслічьо


Відкрити | Воплів і матюків: 3

.водяна серіяВідкрити | Воплів і матюків: 24

.грибочків?


оказуїцця в нас є гриби! ну, не в нас вдома, а на базарі... але кажуть - сезон закінчився, того мало. наступні будуть аж в кінці серпня. купувати було стрьомно, того тільки познімав. да, боюсь траванутись. одна тьотя, поки я в неї за спиною стояв, розказувала сусідці-продавчині:
- я, ото,- каже, - в тіх грибах геть не розбираюсь. ходю купувати в супермаркєт чи на базар, але беру тіки шампіньйони. ними хоть не втрависся. а то - Бог його знає... мені ото кума принесла, то я й продаю.
А шо продаю - пофіг. Саме цікаве, шо біля неї здоровенький ящик тих грибів - вона їх назвла маслюками - стояв і ще кілька торбинок. ну добре, я трохи розбираюсь в грибах  - колись з мамою покійною чимало попоходив по лісах. ну а інші люди? натраплять на такого грибника - й гайки? в мене он знайома в минулу неділю поїла грибочків - два дні на роботу не виходила - штормило...Відкрити

.ТБ-2011. трохи публіки


чи то я був цьогоріч такий лінивий, чи да, але щось не бачив я серед публіки багато яскравих персонажів, яких би, аж руки пекли б, так хотілося б відзняти. Але в загальному, кілька позитивних чоловічків було...
Читать дальше...


Відкрити

Тараса Бульбу бачили?


Нє?? То жах! Нє, не Тарас Бульба, то шо ви його не бачили!! Гарно всьо так пройшло. Перший день його я не бачив. А! То я про фестиваль..нє, то в мене не шиза зі з'їздом даху й під'їздом санітарів...Так от. Перший день я не бачив - вирішив тільки на другий приїхати. Другий день, якщо випустити конкурсну програму, був дуже крутим! Саме то! Конкурсна програма - гівно. Не в організації, а в учасниках річ. Зате я зрозумів одну важливу штуку. В Україні є два роди музичних гуртів - ті шо пиздять музику, й непогано її грають і ті, що пишуть свою, але грають її хуйово. Принаймні так мені здалося. А от гості фестивалю порадували. Про них трошки нижче.

Читать дальше...


Відкрити | Воплів і матюків: 17

.добрий дєнь!!!ну не зовсім шоби день, але теж добрий...давненько мене тутечки не було - пропадав на безінтернетних просторах Волині. Не зовсім шоб безінтернетних, але й не настільки інтернетних шоб шось робити. як інтернет - то нормальний, а не мобільно-дибільний. вот. шо я дєлав на онних просторах? займався суспільно полєзними ділами!
1. відвідав фестиваль "Тарас Бульба". ювілейний. йому вже 20
2. познімав на фестивалі  "Тарас Бульба". ювілейному. тОму що 20. фотозвіт буде пізніше.
3. нарвав три мілльони відер абрикосів. курва, не думав, шо їх можна стіко ззісти. але таки ззів. 
4. пережив перший напад алергії. 
5. привіз хорошій людині обіцяний волинський медок. Толя буде медок човпти, а всіх решту - хай даве жаба.
6. ну й вирішив масу поточних господарчих питань типу сіжку купити, пивка бахнути йтдйтп


Відкрити | Воплів і матюків: 3

.проходив повз


.


Відкрити | Воплів і матюків: 4

.оля і колєгаЦе Оля. Вона княгіня. Шо за два дурбецила сидять під нею - не знаю. Но вони харять.


Відкрити | Воплів і матюків: 2

.мінімальності


 якось так сталося, що я давно хотів уже погратися з усілякими тілтами-шифтами(не питайте - навіщо) але ніяк не випадало нагоди. от нема в мене друзів з цим прибамбасом у кофрі. тобто є, але до мого апарата не пасує. бо канонічєскій. не в мене. то доводиться гратися чим Бог пошле. а послав він мені ЗнимкоМагазєн(він же - фотошоп, фотожоп і фотошалом в певних колах). звісно - не дуже ліцензований. ну то так всіхда. і у всіх. майже. та не в тому річ. то отак я бавився-бавився й вирішив показати цей ужосЧитать дальше...


Відкрити

.вечеря...смачна


 
оч-оч...рекомендую... а що ви їсте на вечерю? покажіть, га? чи жалко, шоб мене жаба не задавила?
транслейт для русько: а что вы едите на ужин? покажите, а? или жалко, что меня жаба задушит?
 


Відкрити | Воплів і матюків: 10

щекавиці - може бути


Руйнівники Щекавиці отримали припис про припинення будівельно-земляних робіт. Сьогодні на місці скандальної забудови про це повідомив Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури та туризму. «Це важлива перемога небайдужих киян. Головне управління охорони культурної спадщини вивчило ситуацію на місці незаконного руйнування гори Щекавиця, що є археологічним заповідником, зоною регулювання забудови першої категорії, зоною охоронюваного ландшафту. В управлінні дійшли висновку , що роботи проводяться незаконно, оскільки археологічних досліджень на цьому місці не проводилось», - наголосив чиновник.
Найцікавіше те, що на зрізі Щекавиці навіть непідготовленому оку помітно залишки давньоруського житла з піччю і господарськими ямами. На жаль, його залишилась тільки половина. Решту забудовники вивезли - можливо, на продаж, - разом з рештою ґрунту. Читать дальше...


Відкрити | Воплів і матюків: 19

. про нові ТМ


 отак вони й придумуються


Читать дальше...


Відкрити

про Щекавицю


 Сьогодні громадські активісти звалили паркан довкола ще одного будівельного майданчика на Подолі. Так люди висловили свій протест проти незаконної забудови гори Щекавиця. За легендами, саме біля її підніжжя гори розміщені слов'янські поховання передхристиянської доби VIII — IX століть. Саме тут гадюка «вкусила» Віщого Олега. Окрім того, на самій горі, як стверджують автори "Повісті врем'яних літ", його й поховали: "І погребли його на горі, що зветься Щекавицею. Єсть же могила його й до сьогодні. Називається та могила Олеговою". До XV століття Щекавиця і прилеглі до неї пагорби були укріплені. Близько 1772 року Щекавицю перетворено на цвинтар, після епідемії чуми 1770 р. Тоді померло близько 6 тисяч людей із усього 20-тисячного населення міста. Братські могили, засипані вапном, і зараз знаходяться в її схилах. На щекавицькому цвинтарі були поховані український композитор Артем Ведель та історик Володимир Іконніков.Цьогоріч гору почали активно підкопувати для будівництва багатоповерхівки. Міські чиновники стверджують,- забудовник не має жодних документів.

На разі Київ втратив десь третину гори. Читать дальше...


Відкрити | Воплів і матюків: 14Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає


Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажіТєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

 


Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин


Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

Чтіво, сер

...
ОБОЗ.ua