МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу

IndyFriend

.до влади на поклін. суб'єктивне

інакше сьогоднішні події назвати важко. масовості учасників, яку так обіцяли й яку так чекали не було. натомість мєнти навчились вчитись - сьодні їх позвозили з пів-України. прорахунок під час акції чорнобильців дався взнаки. відтак хтось десь від когось вигріб і сьогодні працювали значно краще. урок вони вивчили.

один з "беркутів" так пересрав, що втратив свідомість. начальство відразу то всьо "оформило" як удар кастетом. В ЯКУ ЧАСТИНУ ШОЛОМА Я ВАС ПИТАЮ БЛЯДЬ ТРЕБА ПИЗДИТИ СПЕЦНАЗІВЦЯ ШОБ ВІН УПАВ??? та й стояв він оточений своїми. ТАК В БЕРКУТАХ КРИСИ ЗАВЕЛИСЯ!?!?!?! свій свого? правду кажуть - історія циклічна. тільки тоді важким тупим предметом виявилося м'яке свіже яйце, ну а сьогодні кастет когось зі своїх. ну, придумали нову кричалку "Янукович, блядь, виходь сука!". втретє зламали паркан довкола верховної зради. і що? як тільки "беркутятко" обісралось народ зупинився. де ж, нізя ж людей бити. неетично, і, як казав макаренко, не педагогічно. всі дружно вирішили, шо ну його, мовляв, у сраку. краще пройтися. й пішли до кабміну. там нічого нового не сталося. покричали - пішли до адміністрації президента. історія циклічна. тільки інколи цикли сповільнюються, інколи - пришвидшуються.

пардон, що не пощу тут все, але першопочатково як фотоблог в мене задумувався жж, а баз всяких траблів перепостити повністю сюди не вдається(розміри фото щось не фуричать) тому БІЛЬШЕ ТУТ

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 7

Рекомендував цей запис

Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає

Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажі

Тєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин

Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua