МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу


IndyFriend

Чеслав Мілош - українською


У Києві відбулась презентація проекту Міжнародної культурної програми I, CULTURE - аудіокниги поезій польського поета, прозаїка Чеслава Мілоша. В Україні це видання презентують лауреати Літературної премії ім. Джозефа Конрада-Коженьовського – Тарас Прохасько та Сергій Жадан. До аудіокниги молодими українськими композиторами Олексієм Шмураком, Богданом Сегіним та Максимом Коломійцем було спеціально створено музику, яку виконав ансмбль Nostri Temporis. 
Аудіокнига - лише один із низки проектів Міжнародної Культурної Програми I, CULTURE з нагоди головування Польщі у Раді ЄС, який передбачає запис поезії Мілоша 10 мовами: англійською, білоруською, іспанською, китайською, нідерландською, німецькою, російською, українською, французькою, японською. Програму I, CULTURE реалізує Інститут Адама Міцкевича (Варшава) у співпраці з Польським Інститутом у Києві. 
Презентація аудіокниги в інших містах України відбудеться:
3 листопада (четвер) – м. Львів, просп. Свободи, 7, 18:00
4 листопада (п’ятниця) – м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 31, 18:00
5 листопада (субота) – м. Харків, вул. Сумська, 3, 17:00
 
Більше корисної інфи(в тому числі - де і як на халяву замовити собі примірничок) я НАПИСАВ ТУТ


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

Я прозібав((
там було дуже тісно
Якось би протиснувся)
скоріше - втиснувя))
Якщо змастити)))
боже, мені в універі треба було за добу прочитати чеслава мілоша "поневолений розум". я думала реально здурію. не те слово!!!! я ледь не збожеволіла!!!

 Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає


Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажіТєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

 


Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин


Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua