МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу

IndyFriend

.про пістєц(+18. серія 2)

то таки схоже тут піздєц. причому нимєлкій. вперше бачу, щоб пост із однією рекомендацією вилазив на глагнє!!! шо за йобйогокурвамать??? тут шо одні боти тепер тусуюцця??? а з ким я маю пиздіти? а пафлудіть? от же ж бля...

не думав цього писати, але напишу всьо таки... якщо пост із 28 коментарями стоїть на головній та ше й на першій позиції, то я так панімать, шо бля оцей пост із його понад 200 коментарями мав би стояти замість триїбучого обозівського банера уже, а ось цей - Коли я відчув себе українцем? - замість реклами над ним. ладно...а шо ж тоді робити із постами у яких 6,8, 10 а той більше тисяч переглядів? От бля я не знаю чесслово....но звідси поки не піду. інтірєсно ж, шо буде далі...амінь 

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 43

Фу, как некультурно(((
зато природньо...)))

Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає

Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажі

Тєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин

Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua