МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу


IndyFriend

.про пістєц(+18. серія 2)

то таки схоже тут піздєц. причому нимєлкій. вперше бачу, щоб пост із однією рекомендацією вилазив на глагнє!!! шо за йобйогокурвамать??? тут шо одні боти тепер тусуюцця??? а з ким я маю пиздіти? а пафлудіть? от же ж бля...

не думав цього писати, але напишу всьо таки... якщо пост із 28 коментарями стоїть на головній та ше й на першій позиції, то я так панімать, шо бля оцей пост із його понад 200 коментарями мав би стояти замість триїбучого обозівського банера уже, а ось цей - Коли я відчув себе українцем? - замість реклами над ним. ладно...а шо ж тоді робити із постами у яких 6,8, 10 а той більше тисяч переглядів? От бля я не знаю чесслово....но звідси поки не піду. інтірєсно ж, шо буде далі...амінь Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 43

Рекомендував цей запис

все всем недовольны... адвакат жалуется и кричит, что его убирают с топов... ты что тебя ставят в топы... ужасть... И что значит "Схоже тут пиздец."? Может тебя просто модеры причислили к лику святых, и ты теперь бушь аки Бродский... выходить в топы с любой записью..

о! доречі треба спробувати шось написати нецензурне....
Не переймайся, дались тобі ті топи. Йди на ФХБ, там спілкування про все на світі, і срачі, і обговорення
мене туди не візьмуть, бо я матюкаюсь як говорю про футбол))))
пффф... там таких більше половини
тю мля :) а як по-іншому? :)
Нет! Нет!!! Ты видел, что у него написано "Обирай на ХБ українську". А он на каком пишет? На украинском? Это издевательство!!! Так искорявить язык... меня от одного поста едва не стошнило.
а ти спробуй поговрити з ним про це, а не істерію закатувать) Я знайомий з Інді вживу - адекватна людина, і спілкується чисто)
от же ж бля!!! не добився я свого!!! всєм ригать!!!!!
а взагалі...я можу й українською...ну, наприклад: а бодай би срака швахнула три центнери прастіпоми в сурло й крев залєла! зрозуміло щось??))))
Рекомендував цей запис

І другий песдець красень!)) А стосовно написаного - то щось мене все починає кумарити. І ХБ, і Хутор, хоч він наче і розвивається, і те саме ЖЖ. Фейсбук мені лишився мені відрадою))

а з ЖЖ що не так?
Пафосний він)
Я думаю,шо это защитная реакция . Спамеры забивают текущие записи, и чтоб хоть чуть они повисели на главной,их выталкивает в топ, куда ботам - зась!
всьо може бути...
я присоединяюсь к пропозиции Соника. чемодан - вокзал - ФХБ :) ждем-с :)
от жеж йопт!!! а там що, реєструватись наново треба?
ну как.... с ХБ-шного профайла ты можешь там комментить. но не можешь нихера постить.
Рекомендовал эту запись

 Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає


Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажіТєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

 


Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин


Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua