МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу

IndyFriend

.шмоточнікам. із Риму...

в римі гори різних базарів. мільйони. то я, звичайно, перегнув, але то шо їх багато - то факт. крім базарів там ще є - так як і в нас - звичайні торгові лотки. а в них є пакистанці. пакистанці, як я вже колись писав трохи несповна розуму. поясню ще раз. більшість із них в країні нелегально - то як у нас троєщинські торгаші. продають також речі не зовсім легальні. ну де ви бачили Луї Віттона в ларьку. справжнього? от і я про то ж. тому в них всі ці сумки й інше барахло міцно зв'язане шворкою - щоб у випадку появи поліції то всьо швидко згребти й дати драпака. а поліція підїжджає періодично... за кілька днів перебування я навіть вичислив, куди тікають ті пакистанці - бо біжать вони постійно в одне й те саме місце. але справа в тому, що їхній "улюблений" парк огороджений з усіх сторін височенним забором. метрів шість. не менше. і поліцаї то знають. тому діють, як доісторичні мисливці на мамонта. чи то на сусліка? але то не важливо. поліцаї роблять просто - підганяють до єдиних воріт парку вантажівку з будою(назвати це автозаком чи воронком якось язик не повертається) і всьо... вуаля... нелегали самі завантажуються...

але є й легальні пакистанці. вони працюють на легальних, організованих ринках. у них можна купити все. одяг, взуття, білизну...з одним-єдиним але! то всьо - китайське. інколи - місцевого розливу. а він, скажу вам, не такий уже й поганий. та й китайське краще ніж наше. однозначно. 

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 32

китайське воно вже давно всяке буває.
на жаль, так
чого це на жаль?
того що до нас везуть не найкраще...
до нас везуть і таке, і таке. і розібратись в якості зараз зовсім не складно.
розібратись то розібратись...а придбати за розумну ціну?
ну там все більш ніж понятно. хоча, може, це воно мені так, як дитині хмельницьких базарників))
ох, вже ці базарники)))
не так все очевидно, як здається

Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає

Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажі

Тєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин

Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua