МІЙ ЧУМАЙДАНЧИК

що хочу, те й ношу

IndyFriend

.чумайдан-вокзал..ну а далі знаєте...

Оце нещодавно натрапив на промову, яку кілька років тому виголосив тодішній прем'єр-міністр Австралії Кевін Рудд. Вона страшенно обурила світове псевдо-демократичне суспільство, а найбільше - мусульман, адже була адресована саме їм. Можу від себе додати, що, в принципі я його підтримую, але ці слова доречні й щодо інших народів, які заселяють нашу (та й інші) країну. Проте для мене він герой тільки через те, що став першим державним лідером, який не злякався звинувачень у неполіткоректності й т.д...

"Іммігранти, а не австралійці, повинні адаптуватися .. Ви можете це приймати або не приймати. Я вже втомився від цієї нації, яка надмірно турбується, що ми ображаємо окремих людей або їх культуру. Після терористичних атак на Балі, ми пережили піднесення патріотизму більшості австралійців.
Наша нація розвивалася протягом двох століть боротьби, випробувань і перемог мільйонів чоловіків і жінок, які шукали свободу. В основному ми говоримо англійською. Не іспанською, не ліванською, не арабскою, не китайською, не японською, не російською чи ще якою-небудь мовою! Ми говоримо англійською!
Більшість австралійців вірить в Бога. Це не якийсь політичний імпульс правого християнського крила, а факт. Саме християни, -  чоловіки і жінки, - заснували нашу націю, і цьому є документальне підтвердження. Відповідно, це нормально - відображати це на стінах наших шкіл. Якщо Бог вас ображає, я пропоную вам вважати іншу частину світу вашим новим будинком, оскільки Бог - частина нашої культури. Ми будемо приймати ваші вірування, і не будемо запитувати, чому. Єдине, про що ми від вас очікуємо - щоб і ви сприймали наші, жили в гармонії і мирно насолоджувалися цим з нами.
Це - наша країна, наша земля і наш спосіб життя. Ми надаємо вам можливість користуватися всім цим. Але якщо ви почали скаржитися, плакати і вам огидні наш прапор, наші обітниці, наші християнських вірування або наш спосіб життя, ви можете скористатися, - і я надзвичайно підтримую, - можливістю ще однієї великої австралійської свободи. Ви маєте право забратися геть.
Якщо ви тут нещасні, тоді їдьте. Ми не змушували вас приїжджати сюди. Ви самі попросилися аби вас тут прийняли. Отже, приймайте країну, яка прийняла вас.
Якщо ми поширимо ці слова в Канаді, Великобританії та США, ми, можливо, насмілимося почати говорити вголос цю правду, і не боятимемось її".

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 12

Рекомендовал эту запись

Привіт усім

немає куди дівати свої мозги і вирішив їх трохи тут злити. наскільки то вийде - ще не знаю, але буду радий, якщо хтось таки це прочитає

Відкритий до співпраці

Якщо Вас зацікавили мої фотографії і Ви прагнете співпраці, чи Вам потрібні якісь фото з цього блогу у кращій якості - пишіть у приватні повідомлення із зазначенням зворотньої адреси(e-mail) або ж на indyfriend80@gmail.com.

P.S. З подій, які висвітлюються тут однією-двома фотографіями, в мене як правило є повні репортажі

Тєрміново масДу

Написати про:

- закинуті села Чернігівщини(бо кой-хтомене задавить)

- про то як я став мільйонером

Мои фотоальбомы

Мої друзі

ПЕРЛИНА СТЕПУparazitakusokКНИГАРНЯ 'Є' - книжковий інтернет-магазин

Интересы
всілякі ублюдки та їх історії, гіппі, далі буде, життя у природі, журналістика, Книги, мої батьки, моя кохана дружина, музика, подорожі, природа, путешествия, путєшествія, хіпани, хіппі

...
ОБОЗ.ua